Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfelvarrasnal mik lehetnek...

Mellfelvarrasnal mik lehetnek a komplikaciok? Megeri megcsinaltatni? (18 evesen)

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, nincs nagy mellem 75B-s vagyok, viszont sok fogyas miatt lognak. Emiatt folyton szorongok, senki se lathatja a melleimet, meg a baratom se akivel egy eve jarok es ot nagyon zavarja, mert nem tudja miert teszem, annyira nem szeretnem ezt kitargyalni neki. Ugy tudom mas megoldas erre nincs, de felek is, hogy esetleg nem sikerulne jol.
2014. jan. 27. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Felvarrás semmiképp nem ajánlott szülés elött mert újra kéne csinálin! Szövödmény lehet ês a gyulladás nagyon gyakori! Sok nönek van lógó mellé fogyás nêlkül is, mégsem zavarja a párjukat! Pl nekém is ês soha senkit nem zavart mégha nem is a mellem volt a kedvenc testrészük rajtam! Valószínűleg a párod is így gondolja! Ilyen butaság miatt nem érné meg elveszíteni, pedig így nagy rá az esély!
2014. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy a párodnak a pólódon keresztül nincsenek sejtései arról, hogy milyen a melled?

Egyébként én nagyon kétlem, hogy annyira lógnának azok a mellek. Nem akarlak megbántani, de szerintem ez valamiféle szorongás, lelki probléma inkább. Annak lenne érdemes utánajárni.

2014. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!