Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáciomnak 15. én...

A menstruáciomnak 15. én kellett volna megjonnie. De még mindig nincs meg. (tobbi lent) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
23.an csináltam tesztet.mind a 3negativ lett.(intimed,predictor)semmilyen tunetem nincs.nem eszek tobbet mint szoktam,hanyingerem sincs.az utobbi 2napban menstruacios gorcsoket érzek nagyon enyhén.pár percig tartnak.Ha ez számit,meg vagyok fázva.nagyon idegesit ez a dolog.Terhes lennék? Koszonom!
2014. jan. 28. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sok dologtól nem jöhet meg, szerintem a várt menstruáció után 8 nappal már mindenképp ki kéne h mutassa a teszt! Nekem is volt ilyen nem voltam tethes cisztám volt ami felszívódott.Helyedben holnap reggel csinálnék még 1 tesztet és mennék orvoshoz sürgősen
2014. jan. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja, nekem vérsejtekkel volt valami bajom, többször is maradt ki menzeszem, vagy épp nem múlt el. Doki mindenképp, hisz ez nem normális. Ha terhes vagy, azt is megmondja, ezért már tesztet se vegyél szerintem.
2014. jan. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!