Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen, édes szagú...

Kellemetlen, édes szagú folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nincs partnerem (még nem is volt, szűz vagyok), csak itthon használom a wc-t (egyedül lakok), ha utcáról jövök haza, mosdó használata előtt mindig kezet mosok, antibiotikumot nem szedek/szedtem több éve.

Tudom, hogy fertőzés nem lehet. A tüneteket tegnap éjjel tapasztaltam először, eddig ilyen nem volt.

Viszont: másik típusú tisztasági betétet vettem néhány hete, ennek a közepén (belül) gyógynövény-keverék van, állítólag mert ez gátolja a bacik szaporodását, etc. Tegnap éreztem, ahogy viszket a nemi szervem, azon a részen, ahol a gyógynövény van., persze azonnal ki is dobtam (bár eddig nem voltam rá allergiás, és úgy általánosságban sem vagyok allergiás).

Lehet, hogy ez okozza? Vagy a hormonrendszer ingadozása is okozhat ilyet? Tegnap amikor először tapasztaltam ezt, volt a váladékban egy kis vér (enyhén rózsaszín volt egy helyen a betét), illetve sárgás volt (mint nekem mindig menzesz után néhány nappal), viszont alhasi fájdalmat nem tapasztaltam/tapasztalok, és amióta a betétet kidobtam, a viszketés is elmúlt.

Egy jó ideje "küzdök" a hormonjaimmal, elkezdtem Premenst szedni, ez helyrehozta a ciklusom, és a menstruációk közti vérzést is megszüntette, de másfél hónapja abbahagytam.

Szóval okozhatja hormonprobléma, vagy inkább allergiás reakció? Mit tudnék tenni? Arra gondoltam várok néhány napot, hátha elmúlik, és újra elkezdem a Premenst, de ha nem, mit érdemes venni a gyógyszertárban? Esetleg érdemes lenne néhány napig Calciumot szedni?

(Orvoshoz nem akarok menni)


2014. jan. 28. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sima, illatmentes pamutborítású betétet használj, ne gyógynövényeset.
2014. jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos fertőzést nem csak a nemi élet okozhat, hanem a saját bélrendszerünk is. Nekem gyanús, hogy fertőzésed van mégis csak. Az sem normális, hogy a te szavaiddal élve "küzdesz a hormonjaiddal". Közti vérzés sem normális. Tessék orvoshoz menni, mert meg kellene azokat a hormonokat laborban is nézni, hogy nincs-e pajzsmirigy problémád, nincs-e petefészek cisztád stb. Kezelni még gyógynövénnyel is csak azt szabad, aminek tudjuk az okát.

Édeskés folyás biztos, hogy fertőzés lesz.. Nem tudod teljesen kivédeni!

2014. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és írtad, hogy orvoshoz nem akarsz menni. Miért nem? Internetes távgyógyítással, látatlanban nem lehet senkit meggyógyítani. Sőt ez gyakorlatilag kuruzslás! Érdemesebb a kisebb bajt kezeltetni, míg megvárni, hogy nagyobb legyen. Ha a férfi orvos zavar, menj nőhöz. Mindegy a neme, csak menj el.
2014. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!