Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajra utalhat, ha megváltozik...

Bajra utalhat, ha megváltozik a ciklusom/menzeszem?

Figyelt kérdés
talán 4-5 hónapja már, hogy a menzeszem úgymond "bejelentkezik". vagyis: van 1-2 nap, amikor alig van vérzésem (1 tisztasági elég), azután van 1-2 nap normál menzeszem, azután hirtelen megint enyhül a vérzés, olyan mint az első 1-2 nap. de olyan is volt, mintha csak elvágták volna, egy napig véreztem, aztán semmi, egy csepp sem. eddig nem ilyen volt...
2014. jan. 30. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs egyéb panaszod (pl. fájdalom),akkor nem baj. Gyakori az ilyen.
2014. jan. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a menstruációm mindig is fájdalmas volt (kivéve amikor fogamzásgátlót szedtem), mostanában viszont a peteérésemkor szokott fájni a hasam a petefészeknél
2014. febr. 1. 06:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincsen. Nekem a menzeszkor soha nem fájta a hasam,a peteérést viszont mindig megéreztem. Aztán kb. 6-8 éve ez megváltozott A peteérést most is érzem,de kevésbé,viszont menzesz alatt elkezdett fájni. Egy nő és a szervezet nem gép,állandó változás alatt van.
2014. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!