Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani egy olyan...

Tudnátok ajánlani egy olyan nőgyógyászt (megfizethető magánrendeléssel, aki vélhetően megértő lenne az alábbi szituban? (Szóba jöhet Pest-Hatvan-Gödöllő-Gyöngyös)

Figyelt kérdés
Az van, hogy már nem vagyok mai csibe (30), de biológiailag még szűz, annak ellenére, hogy párkapcsolatban élek. Az az igazság, hogy nem is próbálkoztunk túl sokat a konkrét közösüléssel, mert nagyon fájt, így mindig maradt az orál. Én időnként megpróbálom magamnak átszakítani, de nem megy. Nem tudom, hogy csak egy rinyagép vagyok, vagy tényleg áthatolhatatlan (max addig tudom kitágítani, hogy 2 ujjam beférjen, de átszakadni nem hajlandó. Ez már csak azért is probléma, mert csak kellene egy gyermek is... A másik probléma meg az, hogy most már hosszú hónapok óta (talán már évek)nagyon nincs rendben a vérzésem. Szinte minden nap vérzek pár órát. De nem merek elmenni a dokihoz, mert szégyellem a szüzességem. Szóval 2 dolog miatt is mennem kell: szűzhártyát mesterségesen eltávolítani, és kezelni -ha lehet még- a vérzéses bajom, csak az a kérdés, hogy kihez? Annyi bunkó orvosról hallani.

2014. febr. 1. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van orvosi megoldás is, de előbb hadd kérdezzelek: milyen vastag a fiú fütyije?...

És biztos, hogy a szűzhártyád fáj és nem más? Csak mert az nagyon rugalmas és simán kitágul egy fütyitől...

2014. febr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8000 Ft egy vizsgálat. Aranyos, normális doktornő.


DR.GÉCZI MÁRIA szülész-nőgyógyász szakorvos

Rendelés helye: Misszió Egészségügyi Központ 2112 Veresegyház, Gyermekliget u.30.

Csak előzetes bejelentkezés alapján! Előjegyzés:+3620-542-1183

- Általános nőgyógyászati vizsgálatok, UH vizsgálat

- Szűrővizsgálatok (cytologiai és colposcopos vizsgálat, emlővizsgálat, Chlamydia, HPV-szűrés)

- Terhesgondozás

- Szülésvezetés (helye:Jávorszky Ödön Kórház Vác)

- Fogamzásgátlás, családtervezés (méhen belüli fogamzásgátló eszközök felhelyezése)

- Nőgyógyászati műtétek (helye:Jávorszky Ödön Kórház Vác)

2014. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki magánorvoshoz mehetsz. Időnként előfordul, hogy a szűzhártyánál mesterségesen kell beavatkozni, ez az orvosok előtt ismert dolog.
2014. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki dolog, nem kell félned. Szerintem bármelyik magánorvos megfelel, tudom, hogy ők sem mindig angyalok, de sokkal-sokkal kisebb eséllyel lesznek bunkók. Én a G1 intézetbe járok Óbudán, 13 ezer Ft egy vizsgálat,de nagyon megéri.
2014. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, ahova az előző, csak ajánlani tudom.
2014. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tampont tudsz használni?

Az simán felmegy?


Én nem vagyok szűz, de néha 3 évig nem élek nemi életet, nagyon szűk a hüvelyem.

Mondani szoktam a nőgyógyásznál, hogy a legkisebb műszerrel vizsgáljon.


Ha 2 ujjad felfér, akkor szerintem nem vagy már szűz, csak simán szűk.

Ha az orál jó és a barátod szépen türelmesen "kezelgetne" 1-2 ujjal, akár síkosító használatával előbb utóbb simán menne és elmúlna minden problémád.

Hidd el.

2014. febr. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!