Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok érzékeny a...

Miért vagyok érzékeny a pisilésnél?

Figyelt kérdés
Tegnap tesi órán nagyon görcsölt a hasam, és úgy éreztem, mintha nagyon pisilnem kellene, de amikor elmentem pisilni semmi sem volt. Sejtettem, hogy azért vagyok ennyire rosszul, mert közeleg a menstrúációm, de azelőtt még soha sem volt ennyire rossz. Felmentem az iskola orvoshoz, aki azt mondta, hogy a torkom nagyon piros, és valószínűleg a gyomrom a mensitől és a vírusoktól is fáj. Megmondta, milyen gyógyszert szedjek, és azóta nem fáj semmim. A menstrúációm is megjött, de mikor pisilek akkor a végén csak is a végén egy kicsit kellemetlen érzést érzek. Lehet azért mert tegnap nagyon erőltettem a pisilést?

2014. febr. 1. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kezdődő felfázásod van.
2014. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igyál sokat, és ha hétfőig nem javul a helyzet, menj megint dokihoz.
2014. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De házi orvoshoz? Vagy nőgyógyászhoz? Mert most meg van a mensim, és jövő hétig nem is fog elmúlni...
2014. febr. 1. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ezzel szerintem elég ha háziorvoshoz mész.
2014. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már a második válaszoló vagyok itt,sok folyadék kitisztítja a húgyhólyagodat , valószínű hogy kis baktériumok miatt csíp, nekem is szokott rostos italokat érdemes inni sokat, az pont jó ilyen húgyúti felfázásra :) biztos nem a mensed miatt fáj, szóval fogyassz elegendő folyadékot és elmúlik :) hajrá
2014. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!