Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancs-sárgás folt egy...

Narancs-sárgás folt egy nagyon pici folt van a bugyimon lehet halvány barnás is nem tudom megmondani. Mensi előtt vagyok.6. án kell megjönnie. Miért van az a folt ott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
mert megjött...komolyan, mostanában nem kötelező a biológia óra az iskolákban?
2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia nem tudom, hogy hány éves vagy és, hogy szeretnél-e babát mostanában. A sárga vagy világosbarna folt, (folyás) mensi előtt lehet annak a jele, hogy kevés a progeszteron más néven sárgatest a szervezetedben a mi a magzat megtapadásához elengedhetetlen a terhesség során, ez nem nagy baj mert pár bogyóval rendbe lehet hozni a hormonokat, szerintem mielőtt babát tervezel vérvétellel nézesd meg, és beszélj a nődokiddal. De lehet teljesen másról van szó.
2014. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. febr. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!