Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Lehetséges, hogy a menstruáció okozta rosszkedv és hiszti a harmadik, negyedik napokon jelentkezzen? Vagy akkor nem ez az oka?

2014. febr. 2. 18:49  Privát üzenet  

A válaszok
Ettől is lehet, vagy attól, h feszült vagy, illetve vitaminhiányra is utalhat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. febr. 2. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pontosabban melyik vitamin hiánya okozhat ilyesmit?

# 2/3Időpont 2014. febr. 2. 19:40 Privát üzenet
Magnézium azt hiszem

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. febr. 2. 20:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Félek! Reggel amikor felkeltem annyi vér jött belőlem, hogy azonnal átázott mindenem. Sőt még azt is hallani lehetett ahogy "bugyog". Nagyon megijedtem. Ez normális?
Mennyit késhet a menstruáció?
Ezek igaz dolgok? (menstruációval kapcsolatban)
Mitől lehet a menstruáció előtti gombás fertőzés?
Normális, hogy a menstruációm előtt, közben és még utána is pár nappal nagyon hisztis voltam vagy valami más van a háttérben (pl téli időszak, valami betegség lappang bennem stb. )? 18/L
A menstruáció után miért nem múlt el a mellem értékenysége? Jelenthet ez valami bajt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!