Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 4. napján...

A menstruációm 4. napján tampon nélkül fürödhetek egy keveset medencében?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, menstruációkor a méhszáj nyitva van, pont azért, hogy a menstruációs vér ki tudjon tisztulni, tehát nagy a fertőzésveszély

tamponnal lehet, ha kijössz egyből csere vagy ki kell hagyni ezt az alkalmat

2014. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi van? nekem 4. napon már semmmi igy én fürödnék. De amig jön rndesvér vagy akár barázás addig nem ajánlott és nem túl gusztusos a többi fürdözöre nézve. te örülnél neki ha más igy menne be és tze mondjuk abból a vizböl nyelsz be???? ne csak magaddal törödj gondolj másra is. A másik hogy a menstruáció alatt nyitva van a méhszáj igy könnyen feljutnak a fertözések a méhben ami komoly gyulladást okozhat.
2014. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor fürödhetsz medencében tampon nélkül, ha már semmi nem jön!
2014. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyéni ez...

Van akinek 3 napig tart, van akinek 10 napig, van akinek nagyon erős, amásiknak szinte csak alvadt vér.

2014. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem tenném,még jöhet ki ilyenkor valami és még a méhszáj is beengedheti a bacikat.
2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!