Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti szoktatok gondolni...

Lányok, ti szoktatok gondolni a környezetre a menszesz alatt? 20L

Figyelt kérdés
Lányok ti hogy vagytok vele? Mert ugye ezek műanyagból készülnek, és elvileg 7-800 év mire lebomlik egy, ráadásul tele van vegyszerrel (nedvszívó hatás miatt). Elvileg vannak ezek az eco termékek is, de azok drágák és rosszabbak, ezért én nem is szoktam venni. Amúgy is nagyon erős nekem. De azért kicsit fura nekem belegondolni hogy vagy egy tengerben vagy egy szeméttelepen fog ottmaradni szinte mindörökre. És így az állatok és más lények is ki lesznek téve a káros hatásainak. Mások is belegondoltak már ebbe?
2014. febr. 3. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már eszebe jutott de nem tudok mit csinálni! Számomra az intim tölcsér elkêpzelhetetlen hogy feltegyem a tampont sem szeretem!
2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, viszont máskor szoktam.

De tényleg úgy vagyok vele, hogy muszáj, kell a higiénia. Jó, régen is megvoltak nélküle, de így lényegesen könnyebb.


Inkább ne nyitott csap mellett mosogass, hanem töltsd meg a mosogatót, így kevesebb mosószer kell elvileg.

Vagy ne vegyél olyan sok ruhát.

Vagy gyűjtsd szelektíven a hulladékot.


Ne amiatt legyen lelkifurdalásod, hogy a higiénián nem spórolsz!

2014. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!