Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal kezdődő nagyon durva izzadással, rossz közérzettel semmit nem lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4-5 évben már olyan szinten zavaróvá vált hogy konkrétan jobban szenvedek tőle mint a görcsöléstől, ami amúgyis csak első nap van, ha azt túléltem mondhatni sétagalopp. 12 éves korom óta menstruálok, most 21 vagyok. Semmivel nem lehet enyhíteni ezen a pár napon? Néha alig bírok iskolába menni, úgy ver a víz mint amikor anno kisiskolás koromban egy hónapig feküdtem tüdőgyulladással. Annyira zavar már hogy ezeken a napokon a legjobb 100% pamut felsőt aggathatom magamra, hasztalan, alig indulok el suliba már szakad rólam a víz, éjszaka meg nem tudok aludni. Ilyenkor télen a legszörnyűbb amikor 3 pulcsi meg télikabátban felszállok a metróra és szinte megfőlök... Másnak is van ilyen előjele, vagy csak én vagyok elrontva ennyire? Ti hogy viselitek?
2014. febr. 3. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Premens nevű gyógyszert,az éppen ilyen menstruáció előtti panaszokra van. Gyógynövényes(barátcserje)készítmény, sokaknak bevált a rendszeres szedés mellett.
2014. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!