Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász megcsinálja...

A nőgyógyász megcsinálja nekem a hasi ultrahangot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csinál hasi ultrahangot, itt viszont külön csak arra lenne szükségem. Szeretném kivizsgáltatni a visszatérő hólyaghurutom okát, és elküldtek hasi ultrahangra egy másik városban lévő kórházba, de ha én elmegyek nőgyógyászhoz, és megkérem, hogy csinálja meg, illetve adjon az eredményről papírt, akkor meg kell tennie? Laborvizsgálatnál semmi elváltozást nem állapítottak meg sem a véremből, sem a vizeletemből ( éppen akkor nem voltak tüneteim ). Nagyon szeretném már rendesen kikezeltetni magam, és végleg megszüntetni a problémámat.

2014. febr. 5. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan megcsinálja,de a nőgyógyász az UH értékelésénél a nőgyógyászati részhez ért,márpedig neked ebben az esetben teljes hasi értékelés szükséges.
2014. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor menjek el a kórházba teljes hasi ultrahangra?
2014. febr. 5. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az UH szakorvos tudja értékelni azt,amit lát, ez az Ő szakterülete.
2014. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. febr. 5. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más az ultrahangos és más a nőgyógyász.
2014. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm-köszönöm! :)
2014. febr. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!