Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen mellékhatások...

Kellemetlen mellékhatások fogamzásgátlótól?!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy szeretnék elkezdeni fogamzásgátlót szedni (már 3 éve vagyunk együtt a párommal), ám eddig az óvszer után is aggódtam néha, nehogy terhes legyek. Viszont az óvszer kezd már nagyon kényelmetlen lenni mindkettőnknek.. A kérdésem az, hogy szerintetek mennyire nyújt védelmet a tabletta a terhesség ellen, valamint mennyi idő után múlnak el a kezdeti mellékhatások egyáltalán mennyi van??? Csupa kérdés vagyok de a nőgyógyász nem mond semmit, mintha hülye lennék.., csak felír valami bogyót.. L/23

2014. febr. 9. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha pontosan szedi az ember, közelítőleg 100% a biztonságossága. 99,99%, és az óvszer ennél kevesebb, mert elszakadhat.


Nálam semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, pedig eddig vagy 3 félét szedtem 3 különböző életszakaszomban. Ha nálad jelentkezik bármi, lehet tablettát váltani, vagy legvégső esetben abbahagyni, és akkor még mindig ráérsz újragondolni a dolgokat. A kipróbálása biztosan nem fog semmilyen maradandó kárt okozni.


Ha pedig a nőgyógyászod nem mond semmit, VÁLTS. Az a dolga, hogy tájékoztasson az ilyen kérdéseiddel kapcsolatban, és ha nem teszi, nem végzi a dolgát.

2014. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Kellemetlen mellékhatás például a libidó csökkenése, és a folyamatosan adagolt hormon hatása a szervezetedre. Én azt mondom, soha többet hormon (engem konkrétan tönkretett), de ha már mindenképp akarsz mást, akkor próbáld ki a Nuva Ringet.
2014. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eleve hízásra hajlamos vagyok, minimális pluszt szedtem fel miatta, libidócsökkenést nem érzek, és így legalább biztosan tudom, hogy mikor jön meg.

Sokkal biztonságosabb mint a gumi, csak figyelni kell rá, hogy időben vegye be az ember.

(és sokkal jobb is gumi nélkül a szex)

2014. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!