Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidások érzékelitek a...

Candidások érzékelitek a diéta hatását?

Figyelt kérdés
Észrevehető a változás? Miből tudja az ember hogy "jobban" van? Mérnek a vérből valamit? Nekem a körmöt mondták, hogy eltünnek a fehér foltok...Más egyéb? Milyen tünetek vannak? Mi múlik el?

2014. febr. 10. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

'a diéta'.


Ugye nem a candida diétára gondolsz? Mert az nem gyógymód, nem terápiás módszer, az a sima nyugati táplálkozás gyakorlatilag semmiben sem jobb sajnos.


De megfelelő étkezési szokásokkal tényleg meg lehet gyógyulni. :)

2014. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem hüvely candidám volt havonta napra pontosan menstruáció elött. Egyértelműen volt változás mert nem volt tünetem. Barátnömnek bél candidája volt neki is volt javulás 2 hét után, nem puffadt nem égett a gyomra, neki látható puffadása volt az is jóvel lejjebb ment.
2014. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem kenetből állapítottak meg candidat. Nincs folyásom. Il. szerintem minimális...Most megyek vissza a dokihoz. Kaptam rá hüvelytablettát, stb.Lehet hogy kérek egy laborbeutalót.

Első: milyen étkezési szokásokra gondoltál???

2014. febr. 10. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt támogatom, hogy az ember húsevő (zöldségekkel) és aki így eszik, az nem borítja fel a mikroba flóráját, nem lesz pl. kandidás.


Aki elkezd búzát vagy rozst enni, az igeen.. olyankor kezdődnek a kevésbé szórakoztató dolgok, nem csak az elhízás és szívbetegség, de például candida túlszaporodás is.

Erre mondják az autós - üzemanyagos példát. Ha magas oktánszámú üzemanyag kell (hús, zsír, zöldség) akkor nem lesz jó más.

2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell összeesküvés elméleteket gyártani, én naponta ettem édességet, csokit, chipset, persze hogy hüvelygombás lettem, sokszor kijött. Aztán fél évig ezeket elhagytam, próbáltam hanyagolni a cukrot, élesztőt, fehér pékárukat, és voálá. Nincs semmi viszketés és fehér trutyi... De attól még ezek búzát stb. Annyi hogy kezeled magad helyileg, meg rendesen táplálkozol.
2014. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ja és nem fél év után múlt el, hanem a helyi kezeléstől rögtön, de persze attól még folytatni kell a diétát
2014. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd visszajön.. a búza is cukor (a keményítő is cukor).


Összeesküvéselmélet, aki nem érti a dolgokat az így nevezi?

2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván az, de vannak mennyiség beli különbségek.
2014. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mennyiségi szempontokat a betegségipar ajánlja a figyelmetekbe. Figyelj a mennyiségre, mértékkel belefér a sz.ar is.. Majd csak később leszel beteg, bízz a dietetikusodban, ő jobban tudja :D
2014. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!