Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2011-ben császárral szültem...

Káveczkiné Ibolya kérdése:

2011-ben császárral szültem és közben a lekötésem is elvégezte az orvos de azóta is folyton fáj a hasam és kb 3 hónapja hányingerem van folyamatosan de a mensesem megvan rendszeresen és a tesztek is folyamatosan negatívak mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz és majd kideríti... 3 éve folyamatosan fáj a hasad és nem vizsgáltatod ki magad?
2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már voltam vele orvosnál de csak fájdalomcsillapítót kaptam rá,már gondoltam arra,hogy a lekötés miatt fáj folyamatosan csak azt nem tudom mit lehet tenni hogy javuljon és ne sze.vedjek vele végre tovább.
2014. febr. 10. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A császármetszés hasi műtét, ami után simán lehetnek a bélkacsok között összenövések. Ezek adott esetben sajnos fájdalmat is okozhatnak rendesen. A helyedben elmennék egy normális hasi sebészhez, elmondanám a problémát, és ha egyetért (ha szerinte is ez lehet a gond), akkor laparoszkópiásan oldani tudja az összenövéseket.
2014. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm elmegyek hátha tudnak ott segíteni a problémámon.
2014. febr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!