Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Bromocriptin beállíthatja a...

A Bromocriptin beállíthatja a ciklusomat?

Figyelt kérdés
Magas prolaktinszint miatt kell majd szednem.

2014. febr. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a magas prolaktin szint okozza akkor igen ha más ok is van pl PCOS akkor nem. Én enkem is PCOS mellékhatásaként volt igy nem javult töle a ciklus és tehere sem estem de a prolaktinomat helyre tette. Már nem is kell szednem.
2014. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm... Nekem is vannak cisztáim, bár a hormonjaimmal nem tudom, hogy miujság, mert szedek fog.gátlót. Igaz, abba akarom hagyni márciusban.
2014. febr. 10. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor az PCOS lesz. olvass utána, ez nem nüögyógyászati ebtegség hanem nyagcserezavar amit inzulin rezisztencia okoz. késuülj fel nagy rá aze sély hogy sokáig nem jön meg utána, nekem 9 hónap volt. sajnos 5 éve küzdünk babaáért, pedig nagyon enyhe inzulin reziszttenciám volt, már csak a 60 perces terhelt cukrom a nem jó mert túl kevés de tüszörepedésem még most sincs, pedig rendszeres ciklusom van igaz sokszor csak 30-40 nap között. Az inzulin rezisztenciát igy a góyógyszer mellett is meg lehet nézetni terheléses inzulin és cukor vizsgálattal. Fontos a jó endokrinológus a diagnosztizáláshoz. Most gyógyszer mellett sme rendszeres a vérzésed?
2014. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most Dienille mellett igen, de hát ez nem igazi menstruáció. A lelet szerint az inzulinom inkább alacsony, de ettől még el fogom kezdeni a diétát, meg sportolni is fogok. A doki az Inofolicot javasolta, hogy felszívódjanak/felszabaduljanak a ciszták.
2014. febr. 10. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
inzulin terhelésed volt? mert ha csak 0 perces eredményed van az nem mérvadó. Igen az inofolicot nagyon dicsérik én két hétig ittam aztán abba hagytam mert karácsonykor összevissza ettem igy nem láttam értelmét. most kezdem majd ujra, egyik ismerösömnek dupla peteérése lett töle. A policsizták egyébként nem baj ha ott vannak. sokaknak felszivodnak aztán visszatérnek van akinek sosem szivodnak fel telejsen de ettöl még tud lenni tüszörepedés és ha az van akkor lehet terhesség is. A 3-as kezelés mellett a 99%-unk természetes uton babaás lesz. Én is ebben reménykedek most a szénhdrát számolgatást 2,5 hete csinálom, eddig csak nem ettem cukrot és fehérlisztet ez scak arra volt elég hogy az inzulinom jó lett (bár sosem volt magas csak enyhén emlekedett).
2014. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pont nem akarok terhes lenni... Remélem, hogy a fog.gátló abbahagyását követő tüneteket ellesúlyozza majd valamennyire.
2014. febr. 10. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor ne idd az inofolicot az a teherbeesést segiti. A PCOS-t természetesen akkor is kell ekzelni mert a szervezetet ugynaugy kárositja akkor is az inzulin rezisztencia ha van. ha van policiszta van az is mivel az okozza.
2014. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teherbeesés kizárva, pont arról van szó, hogy végre egészséges akarok lenni. Igazából azt nem tudom, hogy ha abbahagyom a Dienillet, akkor mit fogok tenni, hogy ne legyen ösztrogéndominanciám.
2014. febr. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!