Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyás?

Mitől lehet barna folyás?

Figyelt kérdés
19 nappal ezelőtt kaptam injekciót,hogy meginduljon a menstruációm,mert cisztám van(jóindulatú),ami miatt több mint 10 napot késett a vérzésem. Egy hétre rá meg is jött,viszont azóta is megvan,azaz 12 napja. Még soha nem volt meg ilyen sokáig. De azt vettem észre,hogy olyan 5-6 napja inkább barnás folyásom van és nem is vérzésem. Hozzáteszem,soha nem volt még ilyen folyásom. A menstruációm első napján kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát(életemben először). Szerintetek most a tabletta miatt van ez a folyás vagy mert cisztám van,netán valami mástól lehet? Esetleg volt valakinek valami hasonló problémája?

2014. febr. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az a barna folyás vér, de az eredetét nem tudhatjuk.
2014. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tablettára gyanakodnék. Ha elolvasod a betegtájékoztatót, abban is benne van szépen, hogy az első hónapokban normális.
2014. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tabletta okozhatja de azt sem árt ha tudod hogy akinek van hajlama cisztára annak sokszor a fogamzásgátló is cisztákat okoz. ha nem mulik ez a barnázás egy héten belül inkább csináljanak uh-ot hogy minden ok-e?
2014. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? és a foggátlót a mensi miatt kezdted el szedni, vagy tényleg fogamzásgátlás miatt?
2014. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,mindkettő miatt,és 18 vagyok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ma voltam a női orvosomnál..most már tudom az okát. :)
2014. febr. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!