Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hónapja tapasztaltam,...

Kb 1 hónapja tapasztaltam, hogy a méhszájam érzékeny, nem kimondottan fáj, de olyan kellemetlen érzés. Lehet ez méhnyakrák?

Figyelt kérdés
Felnyúltam és éreztem, hogy duzzadt. Kilehet tapintani a méhnyakrákot? A menstruációm normális, mint mindig. Viszont hüvelyszárazságom is van, szinte teljesen száraz vagyok belülről, ilyen darabos a hüvelyváladékom, már ha nevezhetjük annak, (mivel most szinte nincs is). Kezdhetek aggódni? Rettegek az orvosoktól, főleg attól mit fog mondani.
2014. febr. 10. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
nem lehet kitapintani igazán. menj orvoshoz és beszélj vele, ezzel a tapogatással jó kis gyulladást tudsz okozni odabent. akkor is ha kezet mostál elötte. Lehet méhszáj sebed van na az idövel akár elrákosodhat ha ninsc ekezlve, senki nem szeret orvoshoz menni hidd el de ha gond van akkor kell. ez nem kivánságmüsor. ha nem mész felelötlen vagy.
2014. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2014. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Menj el orvoshoz. Attól hogy aggodalmaskodsz nem lesz jobb semmi, ráadásul ezzel az időt is húzod.

Elmész, elmondod mi a panaszod, csináltatsz egy citológiát és ha nincs gond, akkor is évente el kell menni és megcsináltatni, mert csak itt derül ki időben, ha baj van.

2014. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak a dolgot nehezíti számomra, hogy még szűz vagyok....és ezért óckodom felkeresni ilyen jellegű problémával. Egyáltalán fiataloknál, pláne akik nem élnek még nemi életet, kialakulhat méhnyakrák?
2014. febr. 10. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
ha te ki tudod tapogatni a méhszájadat akkor már nem vagy szűz biogiailag. Ha te fel tudsz nyulni oda akkor az orvos is meg tud vizsgálni.
2014. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos más nem tud biztosat mondani, csak az orvos! Látatlanban nagy felelőtlenség diagnosztizálni!
2014. febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

NEM "óckodom", hanem "ódzkodom" - ha ritka szót használsz, akkor legalább helyesen!!!!


Ha ki tudod tapogatni a méhszájat, akkor az orvos ugyanúgy meg tud vizsgálni.

Viszont mindenképpen szakemberhez kell menned, mielőtt komoly baj lesz belőle.

A rák nincs nemi élethez kötve, habár nem tartom túl valószínűnek, de vizsgálat nélkül nem lehet semmiféle diagnózist felállítani

2014. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, kedves "A magyar helyesírás szabályai szerzője"
2014. febr. 11. 08:27
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem biztos hogy van valami komoly bajod, de érdemes lenne talán felkeresni egy nőgyógyászt.

Nem tudom a korod, de mehetsz esetleg gyerek, vagy tini nőgyógyászatra, ott azért óvatosabban vizsgálnak és feltehetőleg női orvost is találsz ott.

2014. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem valószínű, hogy ez méhnyakrák, szinte kizárt.

Kitapintani biztosan nem lehet!

Mennyi idős vagy?

2014. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!