Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. és 21. napi vérvételre...

3. és 21. napi vérvételre mikor menjek?

Figyelt kérdés
PCOS gyanú miatt kéne menne hormonvizsgáltara, csak az a probléma, hogy nem tudom mikor menjek 3. napi vérvételre, mert össze vissza szokott megjönni, legutóbb pl 2.-án előtte meg 8.-án.. Ilyenkor mit lehet csinálni? Mikorra kérjek időpontot?
2014. febr. 11. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk vérvételre simán lehet következő napra időpontot kérni. Tehát ha megjön, rögtön kérsz egy időpontot két nappal későbbre. Ha kekeckednek, akkor megmondod a problémád. Szépen elmondod, hogy nagyon sajnálod, de tényleg nem tudsz számolni vele, pont ezért szeretnél vérvételt, úgyhogy legyen kedvesek szorítani neked egy időpontot.

Vagy a másik módszer: hőmérőzés. Alaphő méréssel tudod követni az ovulációd, és mivel a vérzés ált. 14 nappal a vérzés előtt van, ki lehet számolni 2 héttel előre, hogy mikor fog megjönni. Mondjuk nálad ez nem biztos, hogy jó, mert sok PCOS-esnek van vérzése, de ovulációja nincs. (Mert nekem pl. csak akkor jön meg, ha volt ovum, anélkül akár hónapokra is kimarad, de nem minden PCOS-esnél van így).

2014. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor megjött, én akkor telefonáltam.
2014. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!