Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm 2 napja....

Késik a menstruációm 2 napja. Egy hete hőemelkedésem van (reggeli hő). Terhesség, vagy valami rejtett betegség?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam betegnek amúgy. Más tünetem nincs. Életemben kétszer késett, de nem ennyit. Tudom, vegyek tesztet. Fogok is, ha nem jön meg csütörtökig, csak engem ez az állandósult hőemelkedés megijeszt kicsit, mert ilyen még nem fordult elő velem.

2014. febr. 11. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet valami lappangó betegség vagy gyulladás is. És attól is késhet. De a legjobb, ha veszel tesztet, és ha az negatív, akkor elmész orvoshoz.
2014. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Az lesz a vége, de várok még egy napot. Hátha. :)
2014. febr. 11. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Hőemelkedés valami gyulladásra, fertőzésre utal. Terhesség szerintem kizárt. Az nem hőemelkedést okoz hanem max rosszulléteket, de hát nem ilyen hamar.


Valószínű: Nemiszervi fertőzésed/gyulladásod van vagy húgyhólyagfertőzésed. Arról is lehet szó, hogy pajzsmirigyeddel vannak gondok és ez érzékenyen érintette a hormonháztartásodat.


Ha valami kérdésed van még, PÜ.

2014. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én labort kérnék a helyedben a háziorvostól. Általános vér/vizelet üledék vizsgálat+ TSH hormon.
2014. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most voltam vérvételen, minden rendben volt vele. Vitaminokat szedek, nem vagyok beteg. Rendesen étkezem. Nem fáj semmim, és nem is érzem magam rosszul.
2014. febr. 11. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ideje kérned egy spec. vérvizsgálatot... Több hormont megnéznek.


Jobb is ha vársz vele, mert sajnos a vírusokat vérvizsgálat nem nagyon tudja kimutatni.+ Neked még azelött készűlt.


CRP értéked és a VVt is normális volt?

2014. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden értékem normális volt. TSH-m viszont kicsit alacson: 0,3. Egyébként enyhe mellfájásom is van már 3 napja, de a szokásos görcsök, szédülés és hányinger (PMS tünetek) kivételesen nem jelentkeztek, és ugye meg sem jött. Nem tudom mire vélni, mert ilyet még nem játszott velem a szervezetem. Ha a következő kérdés a "védekeztek, vagy sem" lenne, akkor a válaszom NEM.
2014. febr. 11. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát itt az alacsony TSHra írta, hogy előidézheti kezdeti terhesség. Egyrevalószínűbb, hogy kismama leszel :)
2014. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az eredmény óta már menstruáltam egyszer. :) Most vártam volna a következőt, de nem jött. Mindig tökéletesen időben érkezik, életemben talán kétszer jött meg 1 napos késéssel, de már kettőnél tartok. Általában mindig reggel jön meg, ma reggel lett volna a maximális idő, ami szerint jönnie kellett volna. Vitaminok is okozhatják esetleg a késést? :)
2014. febr. 11. 13:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Az előbb csináltam egy tesztet, mert még mindig nem jött meg. Negatív lett. Reggel még mindig 37,1 volt a hőm. Én már nem tudom mit gondoljak.
2014. febr. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!