Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik intimtölcsér a jó?

Melyik intimtölcsér a jó?

Figyelt kérdés

Több intimtölcsért találtam interneten, és nem tudok köztük választani. Nem vagyok még 25 és nem szültem.

Szerintetek melyik kellene...? Melyik a legmegbízhatóbb? Vagy a leg régebbi márka? Csak mert több fajta van.

ezen a két oldalon találtam intimtölcséreket.


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L



2014. febr. 13. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Látom 21 éves vagy. Mindegyik kapható márka jó, csak az árban, anyagban, formában külömböznek.Amennyiben szokott lenni nemi kapcsolatod akkor érdemes nagyobb átmérőjü kelyhet választani keményebb anyagból.A szilikon kelyhek mindegyike jó anyag. Az úgynevezett soft puha kelyheket nem ajánlom. Nehezen nyílik szét odabenn, a hüvely izmai összenyomják és kivételkor kiborulhat. Ajánlom az olcsóbb vátozatok valamelyikét.Van úgy, hogy elsőre nem találod el az igazit. En 5 évvel ezelőtt Ladycup S-el kezdtem. Nem mertem megvenni az L-t hogy túl nagy lesz.Sajnos kicsi az ürtartalma 4-6 orát bír maximum.Aztán átváltottam a Melunára. Német márka, jelenleg a legolcsóbb a piacon mert nem szilikon hanem TPE müanyag.A legpraktikusabb szerintem.Jelenleg MeLuna L-t használok sport verziot ami keményebb anyag, nagy az ürtartalma.Azt hiszem ennél maradok. [link]

Itt fel van sorolva és összehasonlítva az összes hapható kehely.

2014. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én ökoanyun rendeltem Ladycup S-est, nekem nagyon bejött. Én se szültem még, és nekem tökéletes ez az átmérő, én félnék nagyobbat rendelni. Illeszkedik pontosan meg minden.

23/L

2014. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!