Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mensi előtt nem jelentkezik...

Ha mensi előtt nem jelentkezik barna folyás az baj mert nekem eddig mindig így volt?

Figyelt kérdés
Eddig 2 mensim vot most a 3. Várom holnap kéne 28. Napra essen tudom nem kell izgulni nem állt be de kijött rajtam sok pattanás es az előzőnél is pont ìgy volt. A mellem is ha hozzáértem fajt de elmúlt. Azt mondta anya hogy lehet megfog jönni mert a pattanasok miatt mondta szerintetek lesz vagy nem tudom nem lehet megjósolni de akkor is ma mondjuk lehet nincs köze hozza de egyszer nagyon beszédültem de ültem semmit sem csináltam .akkor görcsölt a hasam tegnap meg tegnapelőtt is . Szerintetek? 12/l bocsánat ha valakit ez idegesìt de en nem tudom nem vqgyok annyira tapasztalt...
2014. febr. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogybaj, elvileg nem is lenne szabad lennie... Nme kell aggódnod, nincs smemi gond, hogy mikor jön meg megint nem lehet tudni hordj magadnál betétet.
2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van barna folyás előtte, és az sem baj, ha hónapokig nem lesz semmi.
2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen lehet meg fog jönni... ha nincs barna folyásod az sem gond, mert a barna folyás is igazából vér, csak nagyon kevés és mire kiér a hüvelyed savas hatására bebarnul... szóval nem kell megijedni mindenhogy normális :)
2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nincs barna folyás. Ne idegeskedj, mert felesleges, vagy jön, vagy még nem, ezt nem fogjuk tudni megmondani neked, mert nincs kristálygömbünk. :)
2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!