Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom használni a kúpot,...

Nem tudom használni a kúpot, egyszerűen nem megy. Hogyan kell? 14/l

Figyelt kérdés
Elkaptam valami fertőzést az uszodàban,és nagyon viszkettem . Anya elvitt tegnap dokihoz,aki kúpot írt. Egyszerűen nem tudom rendesen betenni,éppen csak egy kicsit bemegy és nem tudom tovàbb nyomni mert fàj. Anya elmondta,hogy kell de probàltam mindenhogy hiàba. Elolvadt és kifolyott. Anyàval meg szoktnuk beszélni mindent,azt mondta ha nem megy akkor segit szivesen megmutatja hogy kell. Màr előre aggódom hogy este mi lesz,megint bénàzni fogok. Hogy csinàljam? Fontos,köszi.

2014. febr. 15. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Van otthon pl. Canesten krémetek? Ha igen,mielőtt beteszed a kúpot kend be vele,könnyebben fog csúszni. Feküdj hanyatt,lazítsd el magad és úgy helyezd fel,hogy óvatosan,de határozottan tolod. Először ellenállást fogsz tapasztalni,de ha megtalálja az útját már könnyebben megy.
2014. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbàltam azt is. Megakad és nem megy tovább. Így meg nem használ.
2014. febr. 15. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Lazulj el, mert ha görcsölsz, annál inkább se megy.
2014. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem is fog:( Persze akkor sincs baj. Menjetek vissza az orvoshoz,a gombásodás kezelésére lehet szájon át bevehető systémás kapszulát is használni.
2014. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majd este kiderül. Anya nagyon aggódik,úgysem fog békénhagyni.
2014. febr. 15. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne canestenezz, mert lehet, hogy a kúp hatását csökkenti, ha együtt használod. Folyékony glicerint kell venni a patikában és abba martani. Fekvő helyzetben tedd fel. A szűzhártya pont a huvelybemrnetnel van, ha azon atfer, akkor fel is fog menni . Glicerinnel biztosan felmegy.
2014. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!