Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rózsaszin Libresse betétet...

A rózsaszin Libresse betétet használtátok már éjszakára? Bevált vagy gyenge?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire erős a vérzésed, én éjjel nappal azt használok, de a fogamzásgátló miatt nekem elég gyenge a vérzésem.
2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az kevés lenne.
2014. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak te tudod milyen erös a vérzésed... ez mindenkienk más. Ez olyan mintha azt kérdeznéd az 5. napon elég-e sokaknak pl nekem is csak 3 nap az egész igy nem mérvadó a válaszom. Én mondhatom neked hogy enkem elég éjjel mivel alig jön, de ha neked erös akkor neked nem lesz az. Csak te tudod neked mennyi jön éjjel.
2014. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én éjjel volt ,hogy ezt használtam,volt hogy éjszakait(always v.libresse)!

Hát nekem közepes a vérzésem és ez elég volt!

2014. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában én estére sima tisztasági betétet rakok be, mivel este nem vérzek nagy mennyiségben. Viszont colt egy olyan este, amikor sokkal több vér jött ki, így estére beraktam egy ilyen rózsaszín libresse-t. Azon az estén elég sok jött ki, viszont nem áztam át.
2017. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!