Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni? (többi lent)

Timike12 kérdése:

Mikor fog megjönni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 1-1,5 éve nő a mellem,fehérfolyásom van már 2 éve 1 éve szőrösödöm lent,fönt is.158cm vagyok és 43kg vagok,szerintetek ez sok?


Válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. febr. 15. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
És már volt barna folyásom de 1x és az 1 hónapja volt...
2014. febr. 15. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is azt, hogy éves vagy elfelejtetted.

Másodszor: MIKOR ÉRTITEK MEG VÉGRE, HOGY EZT NEM LEHET 'MEGJÓSOLNI!?

2014. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudni de a barna folyás már menses volt csak kevés és hány hónapja volt a barna folyás? az előzőnek nem tudom mi baja rád jött a kettőhúsz vagy mi? ha valaki megkérdezi egy nap 50-szer hadd kérdezze ez egy olyan oldal ahol annyi kérdést tesz fel egy ember ahányszor kedve tartja... és honnan tudod hogy mindegyik lány ugyanaz igen én is láttam egy lányt aki 2-szer kiírta ugyanazt és te akkor is lecseszted! ez nem is ugyanaz a lány és hány éves vagy?
2014. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Csak annyi biztos, hogy 16 éves korodig kell megjönnie az első menstruációdnak.
2014. febr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom hány éves vagy, de 17,18 éves korig kell megjönnie, addig az orvosok is csak türelemre intenek.
2014. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
17 éves korig ráérsz!
2014. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!