Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nálam és páromnál is...

Ha nálam és páromnál is kimutatták a HPV vírust, tehát elég nagy az esélye annak, hogy ő hordozta és tőle kaptam el, neki is kezeltetnie kéne magát?

Figyelt kérdés
én nőgyógyász által felírt antibiotikum kezelést kapok.az orvos erről semmit nem mondott, de hiába gyógyulok ki belőle ha ő tovább hordozza, akkor megint elkaphatom tőle.nem?

2014. febr. 18. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Oltasd be magadat HPV ellen, és akkor nem lesz gond! sokszor van kedvezmény itt-ott, és eléggé megéri befektetni rá, mivel méhnyakrák egyik legelső okozója a HPV! Kérdezz rá a nőgyógyászodnál! :)
2014. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pankesz válasza:
Ugyanígy jártam én is, és igen, mindketten kezeltettük magunkat, Isoprinosine kúra, lézerezés, krémezés, zöld tea, C-vitamin, stb. ... szerencsére már vége, 2 és fél év után. Adasd be a védőoltást akkor is, ha már elkaptad, mert nekem azt mondták, segít kiírtani ezt a szart és lehet tényleg ennek köszönhetem a negatív leletet. És persze, ha nem kezelik, csak egyikőtöket, oda-vissza adhatjátok egymásnak a vírust és sose gyógyultok meg.
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!