Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ösztrogén dominancia? Mióma?...

Ösztrogén dominancia? Mióma? Endometriózis csomók?

Figyelt kérdés
(41é)Rendellenes vérzés után eü.kaparás, két hétre újabb erős vérzés,Provera 10mg-os gyógyszert kell szednem 10 napig. Aztán kérdés,hogy mi lesz. Részleges méheltávolítást akar az orvosom (mióma,gyönyfüzér-szerű endometrium csomók a douglasban).Kértem,hogy várjunk ezzel még,addig is laporoszkóppal akar a"pocimba" nézni. Most a Provera miatt fog megjönni a mensesem,egyáltalán menses még,ha anovulációm van. Tanácsot,tapasztalatot kérnék akinek hasonló baja van-volt.

2014. febr. 21. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt ösztrogendominanciam,mas nem,es sikeresen kikezeltük progeszteronnal.Az orvosom termeszetes progeszteront irt fel,amit a gyogyszertarban kevertek össze.En ha neked lennek varnak meg,Mo.-on elsz es ott rengetek a hormontanacsado,fordulj egy ilyenhez,biztos tudnak segiteni.Nezz szet a neten a termeszetes progeszetron kremröl(en nem kremet kupot hasznaltam)sokat talasz.Pl.ezt...

[link]

2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Írnál bővebben arról amit a gyógyszertárban kevertek ki? Nem is hallottam még,pedig sok mindent olvastam már erről a témáról.
2014. febr. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!