Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák, ti mondjátok a...

Anyukák, ti mondjátok a lányotoknak, hogy menjen el nőgyógyászhoz? Általában hány évesen mondjátok neki? Mit csináljak, ha az én anyukám még soha nem mondta, pedig már 18 éves is elmúltam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, és eddig nem volt semmilyen nőgyógyászati bajod, akkor nem baj ha nem voltál.
2014. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt mondani ha bajod van menj el.
2014. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz már lassan 1 éve. Ezt anyukám is tudja, de nem mondta, hogy menjek el.
2014. febr. 21. 17:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell, hogy ő mondja neked? Ezt jó lenne magadtól tudni, hogy évente egyszer rákszűrésre el kell menni.
2014. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak közel állunk anyukámmal egymáshoz, és az ilyent úgy gondolom, jó lenne átbeszélni, megbeszélni. :)

Magamtól viszont nem merem mondani.

2014. febr. 21. 18:04
 6/17 Brigi (404 excsaja) válasza:
Ha szűz lenne akkor is lehet beteg ott belül neki és azokat is megvizsgálják csak máshogy.
2014. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Brigi (404 excsaja) válasza:
19%
én még nem voltam nőgyógyásznál és soha nem is fogok menni mert lesz@rom
2014. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy anyukád nem tudja,hogy el kell menni minden évben,amikor már nemi életet élsz. Ő egyébként jár? Te óvszerrel védekezel? Gondolom igen,mert ha fog.gátlót szednél,anna feltétele a rendszeres szűrés.
2014. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De mit kell megbeszélni ezen vele? :) Nyugodtan válassz egyet az Interneten, vagy ismerősök ajánlása útján, és menj el.

Meg fogja nézni a méhnyakat, megtapogatja a méhed és petefészked, megnézi a melleid. Esetleg egy-két dolgot kérdez, és kész. Ha gond van, azt valószínűleg rögtön elmondja, vagy pedig ha a citológiai lelettel van gond, akkor úgyis telefonálnak majd, hogy vissza kell menni.

Ha van bármilyen kérdésed, azt írd fel egy darab papírra, és megbeszéled az orvossal.

2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondta, nem is kellene szerintem, hiszen felnőtt vagy, menj el egyedül. 18 év fölött ill szexuális élet mellett évente érdemes.
2014. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!