Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó női nőgyögyász Budapesten...

Jó női nőgyögyász Budapesten 16 eves lánynak?

Figyelt kérdés
Van Budapesten, lehetőleg inkább Pesten egy kedves NŐI nőgyógyász? Férfihez semmiképpen nem szeretnék menni!! Ez lenne az első alkalmam nőgyógyásznál és nagyon félek! :(
2014. febr. 22. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Én tudok egyet, ő gyerek nőgyógyász is és felnőtt is, nagyon jó szakember, ha érdekel, priviben megírom az elérhetőségét.
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne priviben írd, mert mást is érdekelhet!
2014. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ok :), dr Kanizsai Beáta, a Moszkva téren van a magán redelője, ennek száma: 316-50-87, itt a fogorvosi rendelőből kapcsolnak hozzá, ha éppen rendelési időben hívod, vagy ha nincs akkor rendelési idő, akkor megmondják mikor rendel, akkor a mobilján is fel tudod hívni: 06 20 325 8815. Nála szültem a gyerekeimet, bár százezer betege van, de minden terhes nőről külön vezetett egy lapot, amin az összes vizsgálati eredményeket napra készen írta, őt kell hívni ha kész a labor eredmény is, így rögtön meg tudja mondani, mi a további teendő. Kedves, alapos, és nem utolsó sorban szakmailag is nagyon a toppon van, a Szabolcs utcában (amíg be nem zárták) főorvos volt. Szóval őt ajánlom.
2014. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kanizsai Beátát én is ajánlom.
2014. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!