Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati ultrahangomnál...

Nőgyógyászati ultrahangomnál a "Douglasban folyadék" mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati uh.leletemen a Douglas-ban 16 mm folyadék.Olvastam,h a tüszőrepedés "folyadéka" is lehet.Menstruációm 28-30 napra szokott megjönni,a vizsgálatkor a 13. napnál jártam.Lehetséges, hogy erről van szó, és nincs semmi baj?
2009. dec. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a Douglas-üreg a méh és a végbél közötti üreg, amiben normál esetben nincs folyadék, a tüszőrepedésből annyi azért nem keletkezik, bár előfordulhat. mindenképpen kérdezd meg az orvosod pontosabban. de nem feltétlenül van baj, de biztosabbat csak az orvos tud mondani.
2009. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2009. dec. 11. 10:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma azt az "információt" kaptam, hogy a nyálkahártya, ami nem távozik menstruációkor, van letapadva. De - hozzáolvasásaim alapján - annak a Douglas-hoz semmi köze. Vagy lehetséges?
2009. dec. 12. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A Douglas-tér a hasüreg legmélyebb pontja, a nőknél ez a hüvely és a végbél között található. Mivel ez a legmélyebb pont, itt gyűlik össze bármilyen folyadék, ezért mérik itt. A 10 mm teljesen normális, semmi kórosat nem jelent
2013. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen uh volt?

Hasi?

2014. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyi.
2014. szept. 21. 18:14
 7/7 anonim válasza:
Szia, szeretnem megkerdezni, mi volt vegul az oka 16 mm-es szabad folyadeknak? Koszonom valaszodat elore is!
2021. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!