Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat két menstruáció...

Pettuc kérdése:

Mi okozhat két menstruáció közötti vérzést?

Figyelt kérdés

(18 éves vagyok, már 7 éve minden hónapban menstruálok.)

Február 5-én jött meg rendesen a havim. Aktív a nemi életem és utoljára 21-én voltam együtt a párommal. Tegnap 22-én este észleltem hogy halvány rózsaszín folyásom van, majd 23 reggelére már rendes vérzést észleltem. Anyukámar megkérdeztem és azt mondta ez normális, lehet hogy csak peteérés okozta vérzés.

Nagyon örülnék hogyha valamilyen tanácsot vagy választ kapnék erre az okra. Előre is köszönöm.



2014. febr. 23. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza van. Nekem is van köztes vérzésem, hol csak egy rózsaszín kis maszat, hol konkrét vérzés, és van, hogy a hasam is fáj, mintha megjött volna. Egyszer meg az is előfordult, hogy nem bírtam ülni, mert ülő helyzetben szúrt az alhasam :(

Elmentem vele nőgyógyászhoz, ő mondta, hogy nem kell félni ettől, állítólag a termékenységgel van összefüggésben. Esetleg nagyobb asz ösztrogénszinted, mint más menzeszek idején, de ez normális, és nem jelent betegséget.

2014. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót? Nekem fogamzásgátló szedése alatt volt ilyen közti vérzésem, de egyébként okozhatja a peteérés is, ahogy előző mondta.


Szerintem nincs semmi komoly, várd meg mi történik majd a későbbi ciklusokban. Ha rendszeressé válik, akkor azért nézesd meg dokival.


Nem vagyunk gépek. :-) Néha ilyen apróbb furcsaságok előfordulnak.


Peteéréskor egyébként nekem is szokott görcsölni a hasam, mintha meg akarna jönni.

2014. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Nem szedek fogamzásgátlót.

Akkor csak várok és majd meglátom mi lesz.

Köszi a választ. :)

2014. febr. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!