Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire mindkét mellem?

Miért fáj ennyire mindkét mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elvileg március 1.-jén fog jönni a következő menszim, de már nekem kb a peteérési idő óta folyamatosan gondjaim vannak.

kb két hete elkezdett fájni a cicim, rettenetesen fájt a petefészkem, olyannyira, hogy hátul, a derekamra is kiterjedt.

Azóta reggelente és van hogy napközben is rámjön a hányinger, de van, amikor egész nap semmi.

Aztán a mellem fájása elmúlt 3 napra kb. Tényleg semmit nem éreztem. De most, 1 hete olyannyira fáj alul és a hónom-alja felé, hogy este aludni sem bírok már tőle. legszívesebben sírnék, annyira fáj. Szokott nekem feszülni menszi előtt, de akkor meg is van duzzadva. Most csak simán fáj és egy leheletnyit van megnőve.

A doki semmi elváltozást nem tapasztalt, de akkor miért fáj ennyire és mitől a melleim? Ha csak felemelem a kezemet, már akkor is nagyon fáj :(

Volt már valakinek hasonló? Mit csinált vele, hogy elmúlt? Mitől volt nektek?

Köszönöm előre is.



2014. febr. 24. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán még nő a melled ezért fáj.
2014. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Már nem nagyon növöget. De amúgy épp ez az, hogy ilyenkor mindig meg van feszülve, de most semmi. Amióta fáj, azóta ugyan akkora. Ezért nem értem.
2014. febr. 24. 09:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen nekem is, és hogy mitől volt? Várandós voltam....

Lehetséges, hogy terhes vagy?

2014. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elviekben lehetséges, mert megszakításosan "védekezünk". A dokinál pénteken voltam, még nem érzett semmit, de hát nem is érezhetett. Azt állapította meg, hogy hátrahajló méhem van, így akkor megijedtem, mert sok helyen olvastam már, hogy úgy nehéz teherbe esni. Szóval ha ez baba miatt lenne, akkor biztosan nagyon örülnénk :)

Tesztet még nem merek csinálni, pláne, hogy éjszakás héten vagyok, így nem is tudom, hogy mikor csináljam meg. Ébredés után, vagy reggel, mikor hazaérek?

2014. febr. 24. 09:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja meg, mutat e már valamit?
2014. febr. 24. 09:26
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én nekem annyira fájtak a melleim, hogy a melltartót, az érintés nem viseltem el.... Sőt, nekem meg is jött, igaz késéssel, de továbbra is fájtak, de a teszt már kimutatta.

És a zsigereimben éreztem, hogy valami más....

Elméletileg a teszt fajtájától függ, hogy a nap mely szakában lehet megcsinálni. Vannak nagyon érzékeny tesztek is, amik már nagyon hamar kimutatják. A várható menzesz napján a legtutibb először az eredmény. Az orvos is csak az 6-7 héten (az uccsó menzesztől számítva) láthatja, de akkor is csak hüvelyi UH-gal.

Remélem, úgy lesz, ahogy szeretnéd. ;-)

2014. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, egy nő mindig megérzi, ha valami "más". Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből. Legkésőbb szombaton tesztelek. Lehet addig ellövök egyet.

Köszönöm a drukkolást :)

2014. febr. 24. 09:39
 8/14 anonim ***** válasza:

:)

Majd írd meg az eredményt! ;-)

2014. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképpen :)
2014. febr. 24. 10:30
 10/14 A kérdező kommentje:

A mindenemet!

Csak nem bírtam ki és csináltam egy tesztet, de negatív lett...

2014. febr. 24. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!