Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami káros következmén...

Lehet valami káros következménye ha sokáig nem jön meg? Mit tegyek, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

16,5 éves vagyok, 2,5 éve menstruálok, nem igazán rendszeres még, de egy időbe volt, hogy beállt 2-3 alkalomra, de utána megint nem volt rendszeres. Azt olvastam ilyenkor ez még normális, de most 3 hete megint késik és utána keresgéltem és találtam egy olyat, hogy az alacsony kalória bevitel miatt is zavaros lehet, akár meg is szűnhet. Fogyókúrázom ezért csökkentett kalória mennyiséget viszek be és tartok tőle, hogy megint ez miatt zavaros, mert előtte megint rendszeres volt egy ideje.

Ezt hogy korrigálhatnám, illetve mennyire baj?


2014. febr. 24. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen és ha pár hónapon belül nem rendeződik a menstruációd, akkor menj orvoshoz!
2014. febr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!