Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Hogyan lehet meghozni a...

SOS! Hogyan lehet meghozni a menszeszt?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie és nem jött. Terhes nem lehetek mert védekeztünk és ellenőriztük nem lyukadt ki a gumi.Kezdek egyre jobban aggódni, szeretném ha megjönne. Mióta ennyire hideg van nem biciklizek ezért feljött rám 2-3 kiló, ez lehet befolyásoló jel?
2009. dec. 11. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nődoki ad gyógyszert.
2009. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gumi sem 100%-os. Inkább vegyél egy tesztet, vagy menj dokihoz, más megoldás úgy sincs.
2009. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem 100%os, de megnéztük utána, nem volt lyukas. A teszt mennyi idő után mutat valós eredményt? Most számoltam ki, volt már, hogy csúszott, és akkor 40. napra jött meg, nekem az vasárnap lesz, akkor lehet most is csak késik?
2009. dec. 11. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Késhet úgy is, hogy nincs baba, nyugi. Nekem is volt már, hogy késett 6 napot, pedig semmilyen szex nem volt, még egy csók se.


Ha izgulsz, tesztelhetsz. Fogantatás után leghamarabb 2 héttel mutat valós eredményt, előtte negatívat mutat. Persze, hogy mikor volt a fogantatás, azt összevissza ciklusnál elég nehéz megmondani... De ha védekeztetek, akkor baba miatt én nem aggódnék.


Azt javaslom, hogy ha a késés eléri a két hetet, mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, akármit mutat majd a teszt.

2009. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha biztos hogy benne, hogy nem vagy terhes, vegyél egy meleg fürdőt.

Olyan meleg legyen amit még épp el tudsz viselni és ülj benne addig amíg langyos nem lesz.

Nekem ez már többször meghozta, valamint egy hevesebb szex (nem vicc):)

2009. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biztos vagyok benne, mert még nem is bennem ment el hanem kivette, persze enélkül is lehet terhesség, ha nincs védekezés, de nállunk volt
2009. dec. 12. 08:07
 7/11 anonim válasza:
nyugi! én is ugyanebben a cipőben jártam a múlthéten:) ugyanígy, mint Te...megnéztük nem szakadt ki, de mégis késett. És én is híztam az utóbbi időben 1-2 kilót. és 32. napon jött meg:) De akkor már nekemis minden bajom volt. De csinálj tesztet, ha az megnyugtatna.
2009. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem ha nem késik 33.napon jön meg, de lassan itt a kedd és eltelik egy hét és semmi:S
2009. dec. 12. 22:14
 9/11 anonim válasza:
Mondom, hogy nyugi! még a 10 napos késés is teljesen normális! Sok minden befolyásolhatja. Az meg főleg, hogy 2-3 kilóval nehezebb vagy! Tesztelj és megnyugszol:)
2009. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvan keményedve a hasam alja, ez a menszi jele vagy terhesség is lehet?
2009. dec. 16. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!