Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha feldugtam az ujjam a...

Ha feldugtam az ujjam a hüvelyembe és ott barna volt a váladék, az azt jelenti, hogy nemsokára megjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, ugyanis félek, hogy teherbe estem. Ma kellene megjönnie és aggodalmamban csináltam ezt. Délelőtt még csak kicsit rózsaszínes volt, most határozottan sötét és inkább barna. Kérem kíméljen, aki csak viccelődne ezen! A (normális) válaszokat köszönöm!


22/L


2014. febr. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Még sosem menstruáltál, hogy ezt nem tudod? A barna folyás is egyfajta vérzés, igen, valószínűleg meg fog jönni a vérzésed. Nekem speciel amióta menstruálok, van már neki egy jó pár éve, mindig barna folyással kezdődik és végződik a menstruációm.

De ha esélyes a terhesség, akkor jobban jársz, ha csinálsz egy terhességi tesztet. Ugyanis terhesség alatt is előfordulhat barna folyás, esetleg vérzés, ami vagy normális vagy vetélés jele is lehet.

2014. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog jönni!
2014. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván menstruáltam már, tudom, hogy a barnás is az. Viszont még soha nem nyúltam fel magamnak ilyen célból, ez most fordult elő először. A betéten nem látszik semmi, a barna váladékot a hüvelyemben "találtam".
2014. febr. 27. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel még nincs annyi mennyiségre, hogy az távozva látható legyen, így nem látszik a fehérneműn. De majd ha lesz több vagy átvált vérzésre, akkor az majd látszódni fog a fehérneműn is.
2014. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy lehet előttel felnyúltál a seggedbe és utána a pinádba és azért barna
2015. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!