Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kenőcsöt/gyógyszert...

Milyen kenőcsöt/gyógyszert ajánlotok csiklógyulladásra?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, csiklógyulladásom van (márha lézetik ilyen)...fel van dagadva, meg mintha "kinőtt" volna belőle egy rész...eleinte viszketett, mostmár nem igazán, de nagyo orssz érzés és zavar...mitől lehet ez? (Nemi életet nem élek.) Tud valaki valamilyen kenőcsöt/gyógyszert ajánlani erre? (Lehetőleg vény nélkülit, orvoshoz menni félek..:S) Választ előre is köszönöm!
2008. júl. 21. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen esetben jó lenne, ha látna az orvos. Én még nem hallottam róla, hogy a csikló begyulladna. Jobb, ha elmész orvoshoz ezzel!
2008. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy körömmel felsértetted, vagy kidörzsölte valami? Pl betét, tanga, stb.. Menj el dokihoz,megnézi és tuti megmondja mi a baj.
2008. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt és viszket, akkor gombás fertőzésed is lehet, jobb lenne ha látna orvos.
2008. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem semmi ?!Csiklógyulladás...én sem hallottam még ilyenről..kerested már google-on, hogy van-e ilyen meghatározás rá, hogy mik a tünetek,és hogy van-e egyáltalán ilyen tipusú gyulladás, betegség ? Nem kell aggódni a nőgyógyász miatt, hány éves vagy ?Nem voltál még orvosnál, ez lenne az első ? Ne aggódj, nem esznek embert, csak segítenek, ha nem mersz férfihoz menni, megértem, én is nőhöz járok...sokkal kevesebb gátlással megy női dokihoz az ember, és nagyon kedvesek tudnak lenni, ha érzik,hogy félsz, vagy szorongsz !Nézesd meg mindenképp.. !
2008. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hüvrlyheveny gyulladás van, Pimafucort krém jó rá
2014. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!