Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek így nőgyógyászhoz?

Menjek így nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

2 hete éreztem hogy nincs minden rendben ott lent, nagyon viszketett, büdös volt, folyás stb... Kerestem nőgyógyászt (női, gyereknőgyógyász is egyben, 15 vagyok) utána mondtam el anyának csak hogy el akarok menni orvoshoz. Erre ő ide (amelyik városban mi lakunk, a női egy másikban van nem messze) akar vinni egy öregemberhez aki állítólag nagyon rendes... Már múlt héten is elakartam menni csak pont 1 hete jött meg reggel (csak pénteken rendel az orvos) de én nem akarok férfihez menni. A női nőgyógyász magánrendelés ezért drága de szerintem ennyit megérne, mondjuk az iskolaidőben van, csak az a rossz benne. Szerintetek elmenjek ide ma délután? Amióta megjött (már elmúlt) azóta nem érzem a tüneteket, tudom hogy ez nem feltétlenül azt jelenti hogy el is múlt, azért akarok elmenni, de ide nem, viszont tovább húzni sem akarom, nehogy legyen valami következménye. Mit csináljak? Elmenjek ide ma délután vagy vegyem rá valahogy anyát hogy ahhoz a "nagyon drága" női nőgyógyászhoz menjünk később?

Egyébként azért nem akarok ide jönni mert először megyek nőgyógyászhoz és nem akarok először férfihez menni, sírhatnékom van a gondolattól is...


2014. febr. 28. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened. Van-e pénzetek magánra, illetve fejben meg tudod-e beszélni magaddal, hogy az orvos gyógyít, a többi most nem számít.

Ha büdi folyásról van szó, én ahhoz mennék, akihez hamarabb bejutok, ugyanis a baci nem jó, ha sokáig van benned, feljebb mehet. Az öreg pasi meg látott egy millió nőt és lehet sokkal óvatosabban vizsgál, mint a nő.

2014. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vérzéssel ne menj semmilyen nőgyógyászhoz, hacsak nem direktben a vérzéssel van a problémád. Ugyanis a váladékot meg akarja majd vizsgálni, azt pedig így nem lehet.


Utána pedig ahhoz menj, akihez a kicsi szíved diktálja, de őszintén szólva szerintem jobban kéne hallgatnod anyukádra, aki már esetleg volt az illetőnél is tudja, hogy nagyon rendes, mert a nő az lehet egy köcsög is, sajnos van erre példa.

2014. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ahhoz a nőgyógyászhoz menj nemtől függetlenül, akiről több jó véleményt hallasz!
2014. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja kérdező, én 12 éves koromban voltam szintén egy öreg pasasnál előszörre :D Nem volt negatív élmény egyáltalán. Igazi profi volt, mindent elmagyarázott, megnyugtatott, egyáltalán nem éreztem kínos helyzetben magam.
2014. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a vérzés úgy ahogy a fertőzés tünetei is.
2014. febr. 28. 14:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jó én szét nem teszem férfi orvos előtt a lábam... Sajnálom ha anyám nem érti meg akkor majd leszek meddő olyan mindegy csak nekem lesz rossz...
2014. febr. 28. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
A bajod nem múlt el, csak a menstruáció miatt, alatta és közvetlen utána enyhültek a tünetek, ez normális, így szokott általában lenni.
2014. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképpen menj női nőgyógyászhoz először, próbáld ezt anyukáddal is megértetni.
2014. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is női dokit keresnék a helyedben, elsőre azért sokkal elviselhetőbb.
2014. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pasinál voltam először, mert az döntött nálam, hogy sok jót hallottam róla. Nem éreztem semmit a vizsgálat alatt, olyan jól csinálta. És hidd el, semmi hátsószándék nem mozog a pasi nőgyógyászokban. A nő, akiről nincs infód lehet, h tényleg bunkó.
2014. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!