Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Önkívületi állapot menstruáció...

Önkívületi állapot menstruációtól?! 16/L

Figyelt kérdés

11 évesen jött meg először.Sosem volt semmi bajom.1 éve lassan,hogy minden alkalom kikészít. Az előtte lévő 1-2 napban mély depresszió,az elején nagyon durva izomfájdalom,nem tudtam volna olyan helyet mondani ahol ne fájt volna valamim.

Volt mandulaműtétem is,az utóbbi 2 évben iszonyat mennyiségű gyógyszert tömtek belém(vénán keresztül antibiotikum stb),mivel sokáig nem tudták hogy a mandulámtól vagyok rosszul. A műtét 1 elmúlt hete után megjött. Emiatt mintha felerősödött volna a fájdalom a torkomban ami amúgy is elviselhetetlen volt,meg még menstruációs görcs is rám tört. Cataflammal próbálkoztam de nemigazán hatott,ezért megpróbáltam a Ketodexet.

Nagyon durván ki voltam ütve,mint aki tudatmódosító szer hatása alá került. Nem is igazán emlékszem csak arra hogy nekimentem az ajtónak és megállás nélkül összevissza beszéltem,aztán elaludtam.


Egészen eddig azt hittem a sok sz*r miatt volt amit belém tömtek.

Azonban ma reggel megjött. Semmi gond nem volt,nagyon juó kedvem volt egész nap,aztán egyik pillanatról a másikra teljesen elment az eszem.Nem is emlékszem mindenre,egy tanárom előtt is teljesen lejárattam magam...Összevissza beszéltem hangosan,az órája alatt is...Szédültem,durván lezsibbadtam,fáztam és melegem volt egyszerre,aztán hirtelen mintha mindenem tüzelt volna,majd pedig újra fáztam.A pulzusom az egekbe szökött,a kezem jég hideg volt. Pont úgy éreztem magam,mintha pl beszívtam volna. Egyszer sírtam,a másik pillanatban már nevettem,nem bírtam egyenesen menni,nem volt teljesen világos mi folyik körülöttem. Úgy kísértek hazáig. Majdnem hánytam is,többször.

2-től hatig aludtam,nemrég keltem. Az eszem már a helyén van,a rosszullét ugyan az,de legalább agyban jelen vagyok.

Emiatt elnézést kérek a helyesírási hibákért,a helytelen fogalmazásért.


Ez nemnormális dolog,félek...Történt mással már ilyen?Nem szeretném ha megismétlődne,nagyon lejárattam magam!:(


2014. febr. 28. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem ezzel menjél orvoshoz, vagy ha gondolod, az iskola védőnőjéhez, és ezt mondd el. Lehet hogy menstruáció előtti tünetegyüttes felerősödése. Mindenesetre nem normális dolog.

2014. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez azért nem tűnik normálisnak. Nem ártana neurológiára menned a panaszaiddal.
2014. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hisztériának hívják röviden és magyarul (van más neve is, de nem árulom el), és mindenképpen pszichiáter kezébe való lennél. Gyermek- és ifjúsági pszichiáter kezébe. Minél előbb, annál jobb. Beutaló kell a körzetiről és egy felnőtt kísérete először, mert még kiskorú vagy.
2014. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pszichiáterhez semmiképp,de egy pszichológushoz bármikor elmegyek. :) Nem hiszek a gyógyszerekben.

Elfogadom azt is ha azt mondja valaki lelki problémáról van szó,viszont akkor is érdekesnek és logikátlannak találom hogy csak a menstruáció első napján jelentkező,eddig mindössze csak másodszorra fellépő a tünetegyüttes.

2014. febr. 28. 19:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Kezdek belázasodni,menstruációs görcsöm is lett,nem kicsi.
2014. febr. 28. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig pszichiáterhez kéne menned.
2014. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el nődokihoz első körben. Ne pszichiáterrel kezdd, teljesen le is szedálhatnak, az meg nem jó!
2014. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!