Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösödési probléma, kihez...

Szőrösödési probléma, kihez fordulhatok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és sajnos nagyon erős, férfias szőrzetem van szinte az egész testemen. Eddig is nagyon zavart ez a dolog, de mostmár eljutottam arra a pontra, hogy tenni akarok valamit ez ügy érdekében. Nagyon kínos ez a dolog nekem, nem is igazán tudom hogy kihez fordulkak. Ha a gyerekorvoshoz elmegyek, akkor ő eltudja nekem végezi a szükséges vizsgálatokat?

2014. márc. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ő nem hiszem, viszont neki tudnia kell hova menj ezzel a problémával és ad beutalót...
2014. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Endokrinológiára kérj beutalót.
2014. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek :)
2014. márc. 2. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de csodákra ne számíts! Itt mondják az endokrinológust a "normális szőrzetű" emberek,de akinek ilyen sok és erős a szőrzete,arra azt fogják mondani,hogy genetika,ilyen alkat vagy,stb. (tapasztalat)

Lehet,hogy írnak valamit,amitől egy isipici átmeneti javulás tapasztalható,de nekem a gyógyszeres kúra után kb.fél évvel ugyanolyan lett mint előtte volt.

2014. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt, hogy hormonprobléma-e a szőrösödés vagy normális, endokrinológus tudja biztosan megmondani.
2014. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam lent az orvosomnál. Ő azt mondta, hogy endokrinológushoz ne menjek, hanem minden képen egy gyereknőgyógyászhoz kérjek időpontot. Még én sem tudom, hogy ott mire számítsak, hiszen sosem voltam még nőgyógyásznál.

Kedves 3. válaszoló. Sajnálom, hogy neked a gyógyszeres kúra sem segített :( De azért én minden esetre reménykedem, hogy lesz valami javulás nálam. :)

2014. márc. 11. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Javult azóta a helyzeted?
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!