Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy fél év alatt...

Normális, hogy fél év alatt még nem állt be a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve, hogy elkezdődött. Még mennyi idő, hogy beálljon? Mert elég kellemetlen, hogy nem akkor jön meg, amikor kellene, hanem akkor jön, amikor akar. Eléggé feszélyezve érzem magam, ilyenkor, mert mindig attól félek, hogy most tuti megjön, meg hogyha pont iskolában, vagy utcán, akkor még ki is röhögnek. Tudnátok nekem ajánlani valamit, amiből előre tudom, hogy meg fog jönni? Azt hallottam, hogy alhasi görcsök jelentkeznek, de nekem nem szoktak, amikor megvan, egy picit se fáj a hasam. Továbbá, olyat hallottam, hogy a nők ilyenkor puffadtabbnak érzik magukat. De én semelyiket nem észleltem eddig. Help, pls.!

2014. márc. 3. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
nekem 13 év alatt nem állt még be, úgyhogy nyugi...
2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
kb 2 év alatt kell beállnia a fél év semmi.
2014. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

teljesen normális :) sokaknál évekbe telik... 2-3 év múlva, ha nem áll be azért menj el nőgyógyászhoz!

több tünet is jelzi, hogy közeleg... megduzzadnak a melleid... jobban zavarnak a kellemetlen szagok... stb... ha kérdésed van, írj nekem nyugodtan! :)

2014. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Akik kiröhögnek önmagukat minősítik a mínuszos iq-val!
2014. márc. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!