Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van barnás folyásom?

Mitől van barnás folyásom?

Figyelt kérdés
Általában hónap közepe fele szoktam menstrualni. A barátom Németországban dolgozik és csak két havonta jár haza, ezért nem szedek fogamzasgatlot! Másfél hete jött haza és tegnap ment vissza. Amíg itthon volt Pharmatex hüvelytablettat alkalmaztunk. Tegnap óta viszont kicsit véres, de inkább barnás folyásom van. Mitől lehet?? Eléggé megijedtem.

2014. márc. 4. 07:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Most voltam mosdóban és mostmár inkább véres és nagyobb mennyiségű.. Nem értem!
2014. márc. 4. 07:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül nehéz megmondani,de azt ugye tudod,hogy a Pharmatex nem tartozik a legbiztosabb fogamzásgátlók közé? Akár terhességtől is lehet,van amikor a megtermékenyített petesejt beágyazódásakor vérezés jelentkezik. Ha esetleg másfél hete teherbe estél akkor van esély rá,hogy emiatt van,mert ez a folyamat általában 10-12 nap alatt történik. Még várjál egy kicsit,az utolsó együttléthez számolva kb. 13-15 napot(kb. addigra emelkedik meg annyira a vérben a HCG szint,hogy biztos eredményt adjon) és csinálj egy tesztet,vagy menj el orvoshoz.
2014. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más miatt nem lehet?? :O
2014. márc. 4. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet a fogamzásgátló abbahagyása miatt is. de a biztonság kedvéért tesztelj egyet, inkább,minthogy stresszeld magad.
2014. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lemaradtam valamiről? Abbahagytál fogamzásgátlót?
2014. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok. lehet én értelmeztem félre, tehát akkor nem szedtél sose fogamzásgátlót??

mert akkor ne is figyelj arra a hülyeségre,amit ezzel kapcsolatban írtam...:)

2014. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem sose.. Mekkora a valószínűsége a terhességek?
2014. márc. 4. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
50% Lehet,hogy valami miatt előbb jött meg a menzeszed,előfordul ilyen akár betegség,stressz miatt is. De nem zárható ki a terhesség sem.
2014. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!