Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyorsítsam a mellem...

Hogyan gyorsítsam a mellem növekedését?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. eléggé kicsik a melleim, de már az összes osztálytársnőm hord legalább toppot. én még azt sem hordok! mivel növesszem egy picit gyorsabban a melleimet?


kérek minél több választ minél hamarabb!!!


TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2014. márc. 5. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hízol, akkor nő a melled is, másképpen nem tudod növeszteni, majd nő magától ha akar. Vagy vegyél egy szivacsos melltartót.
2014. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell növeszteni ebben a korban ?
2014. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de még toppot sem vehetek! anyukám nem engedi, mert még NAGYON kicsi a nem is mellem, hanem cicim!!! akkora, mint egy 9-10 évesnek! csak a bimbó nő, viszont körülötte ici-picit! nincs valami étel, ital, amitől megnőne???
2014. márc. 5. 16:15
 4/9 A kérdező kommentje:
nem akarok hízni!
2014. márc. 5. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne azt nézd, hogy a többi lánynak már nagyobb melle van, mert ez nem verseny, és ettől ők sem értékesebbek! A mellméret csak genetika adottság! Egyébként kb. 20 éves korodig nőhet a melled! Egy 12 éves kislánynak teljesen természetes kicsik a mellei.
2014. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de én vagyok az egyetlen az osztályban, aki sem melltartót, de még toppot sem hord! olyan ciki! már a fél osztály melltartót hord, nekem 0
2014. márc. 5. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Előző vagyok. Ez nem ciki, hiszen nem tehetsz róla, és ahogy mondtam, egy nagy mellű lány sem értékesebb semmivel nálad!
2014. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Van egy nagyon jo modszer. Sokat kell fejjel lefele allni, lehetoleg sotetben, este a szobadban. Ha vilagosban csinalod maskepp reagal a tested es nem fog noni. Probald ki!
2014. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 14 vagyok és még nekem sincs semekkora. De attol toppot én is hordok mert elég ciki lenne még mesztelenül öltözni tesin, ugyhogy toppot már vehetsz fel. Együtt érzek!!!
2014. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!