Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet lerövidíteni a...

Hogyan lehet lerövidíteni a menstruációt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindig 10 napig vagy tovább tartott :/ megkeseríti az életemet, a ph-m is mindig felborul miattam. Szervi okai nincsenek. Csak majdnem 2 hétig mensturálni nagyon sz@r. Sok mindenben hátráltat.

(Meg féltékeny vagyok a lakótársamra, akinek csak 2 napig tart :D)


2014. márc. 5. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Tablettát nem szedhetek :/
2014. márc. 5. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig csak azzal lehet.:(
2014. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire vizsgáltak ki? Nem ártana alaposabban utánajárni a dolognak.
2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg egyáltalán hogy tart 10 napig?

Az elején több napig csak pecsételgetsz és utána rendesen vérzel 5-6 napig?

Vagy végig rendesen vérzel? Vagy vérzel normálisan 5-6 napig, aztán pecsételgetsz még pár napot?

2014. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6 napig rendesen vérzek, 3 napig barnázás, utána pecsételés. Volt vérvétel, ultrahang...
2014. márc. 5. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ha nem találtak semmit akkor sajnos "ilyen" vagy. Viszont ezen tényleg csak a fogamzásgátló segíthet.:(
2014. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
trombózist kaptam a tablettától
2014. márc. 5. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:

:( Ha legközelebb a nőgyógyászodhoz mész,kérdezz rá a Mirena nevű spirálra. Abban olyan hormon van,amit trombózis hajlam esetén is lehet adni(progeszteron),illetve csak minimális hormont bocsát ki,ami nem igazán szívódik fel,helyileg hat. Nálunk ugyan ritkán javasolják a spirált nem szült nőknek,de máshol bevett szokás.Természetesen a nőgyógyászoddal kell megbeszélni,mit szól hozzá!

Egy gond van vele: az ára (viszont 5 évre szól,úgyhogy ha 1x kifizeted akkor sok,de ha elosztod megéri)

2014. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!