Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefüggésben lehet ez a...

Összefüggésben lehet ez a fogyással?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 77 kiló.

97-ről indultam. Akkor soha semmi problémám nem volt a menstruáció alatt, alig éreztem, hogy megvan. Viszont azóta egyre rosszabb. Először kicsit fájt a derekam, utána a hasam. A legutolsó kettőnél 'majd' meghaltam, az utolsónál pedig konkrétan itthon a szobámban bőgtem, fogalmam sincs min. (Amúgy nem vagyok sírós fajta, nagyon ritkán sírok, mások előtt pedig soha.)


Szerintetek ez összefüggésben lehet a fogyással, vegy teljesen véletlen?



2014. márc. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában esedékes szerintem neked egy kivizsgálás,egy vérkép és egy nőgyógyászati vizsgálat során kiderülhet a dolog.
2014. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonytalanul írom, de talán igen. Nem véletlenül írják (más vonatkozásban ugyan), hogy a teltebb nők idegei jól be vannak párnázva. A fogyás nem kizárólag a zsírraktárak csökkenésével jár, de az összes "zsíros" szövetnél és szervnél is történnek változások. Elképzelhető, hogy pl. a hasi zsír mennyiségének csökkenésével a méhfal mozgásai is intenzívebbek lettek és az ingervezetés is némileg változott. Fájdalomcsillapítók azért hatnak !
2014. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!