Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy mindenki...

Miert van az hogy mindenki nonek erezheti magat ma de en nem mert en nem vagyok no nem menstrualok es meg kislanynak szolitana?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Na most hogy tiszta legyen a kép,nő nemű vagy,csak nem menstruálsz még ez a helyzet?


Ha igen akkor az van hogy nem attól lesz valaki nő,hogy menstruál,ez csak azt mutatja hogy ivarérett lett valaki,most gondolj bele 11 évesen valakiknek simán már van mensijük,de hol lennének már nők?Sehol,csak nagylányok lettek biológia,mégegyszer mondot biológia értelembe.Már értelemben nem nagylányok.


Más értelemben az a nagylány aki már sok mindenben önálló,segít otthon,résztvesz otthon teendőkbe,és minimum a saját dolgait elrendezi,nem anyukával vasaltat és csináltat szendvicskét pl-ul,mint ami most a 18 évesekre igaz.


Na ha te lány vagy és csak annyiról van szó,hogy még nincs mensid akkor nincs semmi baj,a többi veled egykorú sem nő még.


Csak igen szeretik használni ezt a szót a fiatalok,hogy én már nő vagyok,akkor mért másnak kell rendezni a dolgait nem?


Hány éves vagy?

2014. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

engem is lekislányoznak pedig 3 éve megvan de engem ez nem zavar. nem ettől lesz valaki igazi nő..

16/L

2014. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazad van előző nem ettől lesz valaki nő, hanem a helyesírástól...
2014. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy rossz az én helyesírásom is.


De olyan rossz hallgatni ahogy ezek a 15-21 éves fiatalok előadják magukat,miközben teljesen kihasználják a szüleiket és mindent velük csináltatnak,közben megnyomják a nagy szövegeket hogy ők felnőttek már,akkor mért anyucinak,meg apucinak kell még a könyveikért is elmenni tankönyv osztásra a suliba,mért anyuka csomagol tízórait ha annyira felnőtt már valaki,mért az vasalgat,meg fut reggeliért boltba?Hol felnőtt valaki ha mindent más végez szinte helyette.És egyre kitolódik ez.


Persze vannak kivételek,de hiába megy el valaki nyári munkára 1 hónapra ha anyuka továbbra is úgy készítgeti őt mint egy kisgyereket,a felnőtté váláshoz az is hozzátartozik hogy magát elrendezze valaki.

2014. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja nem is nekem szólt kivételesen.Bocs
2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hat 12 de ez nagyon rossza erzes:(
2014. márc. 10. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

még fiatal vagy,a többi 12 éves sem nő,hiába van mensije már,de 18 éves sem nő,amíg valakit anyuka rendez és cipel dokihoz,iskolába,vasal rá,szendvicsét csinálja és mindent helyette lehet az 12 vagy 24 addig bizony egyáltalán nem felnőtt.


Ne törödj velük a többi korodbeli sem nő,nem ettől lesz valaki nő,ha valaki ezzel piszkál és korodbeli,akkor szólj be neki,hogy hé kislány hol vagy te nő,a nő az már felnőtt,amíg meg anyukának kell otthon rendezgetni kis cica addig bar omira nem vagy nő,védd meg magad.


és ne törödj velük.Senki nem a mensitől lesz nő.

2014. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!