Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az előjele a menstruációnak?

Mi az előjele a menstruációnak?

Figyelt kérdés
nagyon nem várom!
2008. júl. 22. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzékeny mell,görcsök
2008. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A mell meg is duzzadhat, plusz lehet levertség, idegesség, könyebben felhúzza magát az ember lánya akármin...
2008. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom télleg. yo h benéztem ide mert naon fáj a mellem és levert vok ideges...stb. félek az első menszitől...de naon.azt olvastam ahogy elkezd nőni a melled valahogy 1-2 év után megjön a menszi.sokszor fáj a pocim. ja és németbe mikor voltunk volt egy vérzésem...most mit tegyek (tom h más írt ki a kérdést de fáradt voltm és nem akartam újat írni)
2008. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 2. hozzászóló vagyok.

Ha ebben az életkorban vagy, akkor bizony lehet hogy tényleg meg fog jönni. Erre sztem nem lehet készülni tudatosan, az elsőnél csak úgy megtörténik hirtelen. Aztán hozzászoksz majd lassan a tested jelzéseihez, és mindig fel tudsz készülni.

Amúgy mikor nekem az első megjött, anyum meg nagyim annyira örültek, meg mi is barátnők, hiszen ez az egyik legofntosabb jele a nőiségnek. :) aztán persze évek múltán már kevésbé lehet neki örülni... :S

2008. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok!
2008. júl. 23. 09:05
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést csak véletlenül tettem fel, hogy számítsak rá! de lehetséges az h nincs előjele??? mert 28-án jött meg semmi előjel nélkül!!!
2008. júl. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!