Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy pont a nőgyógyász...

Lehet, hogy pont a nőgyógyász közben fog megjönni?

Figyelt kérdés
2 hete jártam egy magán orvosnál, akinél a leleteim mind negatívak lettek, aminek örülök is.. De talált nálam egy fertőzést, ami azóta sem múlt el. Foglaltam is nála időpontot, de csak erre a hétre volt szabad hely, mivel elég sokan járnak hozzá. Elég nagy rá az esély, hogy pont aznap fog megjönni, mikor találkozunk. Szerintetek elmenjek? Megfog egyáltalán még egyszer vizsgálni? Gondoltam arra is, hogy nem fog, csak gyógyszert ír fel... Meg egyáltalán mit szólna ahhoz, hogy pont akkor megyek hozzá mikor menstruálok. Csak ha most lemondom, lehet megint 2-3 hét múlva lesz szabad hely. Mi csináljak? :S
2014. márc. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg telefonon, akár az asszisztenstől is.
2014. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék. Ha nem jön meg, akkor szerencséd van. Ha meg megjön, bemész, elmondod,h mi a helyzet. Megmondod neki,h megjött, de úgy gondoltad nem mondod le az időpontot. De ha jobbnak látja, akkor szívesen visszamész egy másik napon, és foglalnál is időpontot. És akkor a doki vagy azt mondja,h nem szükséges, mert nem akart megvizsgálni. Vagy azt mondja,h jobb lenne, ha máskor visszamennél - gondolom ezért nem kérne el pénzt (legalábbis remélném, nem tudom, ilyen szempontból milyen a Te dokid).
2014. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokat segítettetek.
2014. márc. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!