Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után milyen az első...

Missed ab után milyen az első ciklus? Hő, peteérés, menstruáció, jelek?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 30. napon. A hőm az egy darabig 36.5-re beállt, majd pár napra leesett pár tizedet (14. nap környékén) és pár napra visszaállt 36.5-re, majd megint pár nap múlva a hőm megugrott és már kábé 5 napja 36.9. Pár nappal ez előtt peteéréses fájdalmam volt, de erősebb jóval, mint missed ab előtt. Közben meg vizes folyásom is volt most meg inkább már fehér. A hónapban védekeztünk, illetve csak 2x voltunk együtt, elsőre még nem ment, 2.-ra meg végig védekeztünk.

Mivel pár napja peteéréses fájdalmam volt meg a hőm is megugrott, ezek szerint akkor lehetett peteérésem? Akkor kábé 10 nap múlva meg kéne, hogy jöjjön, nem?

Nem baj, hogy ilyen soká jön meg?

Írjatok léci tapasztalatokat, milyen volt nektek az első ciklus. Ne csak azt, hogy hány napra jött meg, hanem az egyéb jeleket is, hogy milyen volt a hő változása a hónapban, vagy peteérés, meg ilyenek. Köszönöm.


2014. márc. 11. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! En nem homeroztem tovabb... Meg egy ok hogy ideges legyek...


A mutet utan 2 napig vereztem, aztan a mutet utani 9.napon jott meg eloszor, nagyon elenk nagyon piros verzessel ami nagyon hig volt, mint a viz! szokasos 4 napig tartott a 14. Ciklusnapomon volt a szokasos tojasfeherjes folyas, hasszurkalas es a szokasos 28 napra jott meg... A 3 menstruaciot kivartuk a kovetkezo probalkozassal :) 17 hetes vagyok azota!

2014. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!