Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt ilyen helyzetbe?...

Valaki volt ilyen helyzetbe? ötlet, javaslat? Sorstársak? Köszönöm ha végigolvasod

Figyelt kérdés

A kálváriám tavaly kezdődött újra mikor elmentem méhnyakrákszűrésre ,ott csináltak kenetet is és baktériumot találtak(akkor még nem tudtuk hogy mit)a szex egyébként nekem a fájdalommal kapcsolódott össze,nem is nagyon próbálkoztam, minden közeledést hárítottam. Szóval december megállapították hogy baktérium van azóta szedett gyógyszereim: dalacin krém,lactofeel gél, csináltatós kúp(szintén antibiotikus) Klion 100 kúp hozzá génia92,Dremyc(4 darab -gombaellenes) ekkor csináltak tenyésztést e-collira,15 napos cifran kúra,(magánorvoshoz jártam(szerintem sikerült megtalálni a legbunkóbbat), ő írta fel ezeket, aztán meguntam hogy ugyanúgy megvannak a tüneteim és nem foglalkozik a panaszaimmal csak a pénzt kéri el(egyébként 2 szer csinált ultrahangot-ő gyulladást nem talált) Ezek után egy barátnőm javasolta az ő orvosát aki egyébként természetgyógyász (ég és a föld egyébként a két doki)ő is megvizsgált ultrahangggal rögtön mondta hogy hüvelygyulladás de főként a méhem.Ő is antibiotikumot írt fel

jelenleg aflamint szedek, kombinált kúpot és cefzil 250 mg . Itt tartok most, többször begörcsöltem, emiatt elmentem háziorvoshoz,vérképem jó, tüneteim ugyanúgy megvannak, azóta no szex lehet tudatalatt nem is akarok meggyógyulni,amint mondtam csak rossz emlékeim vannak. Elkezdtem fórumokat olvasgatni és láttam hogy mások is sok sok éve szenvednek ilyennel. Bocsánat ha nem túl összeszedettek a gondolataim,próbáltam összefoglalni.A gyógyszerek mellett iszom a cickafarkfű teát illetve csalánteát, korábban próbáltam a barátcserjét és a teafaolaj cseppet


2014. márc. 11. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mire szeretnél javaslatot kérni? A pszichés hátteret pszichológus segít feldolgozni és terápiás feladatokkal kezelni. Vannak olyan szakemberek, akik kimondottan szexuális problémákkal foglalkoznak (lélektanilag) őket hívják szexuálpszichológusnak. (Rusz Edit, MOlnár Tamás)


A fizikai hátteret én klinikai orvossal kezeltetném, nem természetgyógyásszal. Besétálnék a női klinikára egy jó nevű szakemberhez és pontot tennék a problémára.

2014. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!