Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon+éjszakai élményfürdő?...

Tampon+éjszakai élményfürdő? Légyszi normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy kb. 50 méterrel messzebb lévő nagyobb városba (Debrecen) éjszakai fürdőzés. Nagy nehezen rávettem a haverjaimat, hogy menjünk el. Már összedobtuk a pénzt is, nagyon rápörögtek, mert ilyenről meg nem is nagyon hallottak.(Eleinte ezért nem is akartak menni)

Mivel október óta nem élek nemi életet, így nem igazán szoktam figyelni a ciklusom.Mindig van nálam tampon, és általában érzem mielőtt megjön. Ma délelőtt viszont meglepetésként jött a "vöröshadsereg". Mivel rajtam kívül csak egy csaj lesz (+3 fiú haverunk) szemétség lenne lemondanom egy nappal előtte.Nélkülem meg nem mennének.(Nem voltak még ott, és amugy is én beszéltam rá őket)

Így marad a tampon. Naturella-t használok, és gondoltam most nem normált veszek, hanem supert, és kétóránként cserélem.Van ahol azt olvastam minden alkalommal amikor kijövök cseréljem.. Viszont, ott óriáscsúzdák, hullam medenece van, 5 óra alatt cseréjek 8-10 alkalommal (legalább ennyiszer fogok egyik medencéből a másikba menni) cseréljek tampont?!

Köszönöm előre is a válaszokat!

18/L


2014. márc. 14. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meg van, akkor én nem mennék el. Nem hiszem, hogy miattad ne mennének el, ha már minden meg van szervezve. De te tudod, hogy ilyenkor mennyire vérzel, fáj-e a hasad. Szóval, hogy tudnád-e élvezni a programot.

Nem kell minden alkalommal cserélni, ha kijössz egy medencéből. De azért óránként nem ártana. Ha nincs nagyon meg, akkor elég kétóránként.

Egyébként ha nem élsz nemi életet, akkor is fontos tisztában lenni a ciklusoddal és vezetni pl. egy naptárban. Egyrészt ha tudod, hogy mikor jön meg, nem pont akkorra tervezel ilyen fürdőzést. Másrészt ha a menstruáció vagy a ciklus hirtelen megváltozik, az általában valamilyen betegsége utal és nem árt elmenni nőgyógyászhoz.

2014. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha supert használsz, szerintem bőven elég az, ha egy friss tampont teszel be, amikor megérkezel a fürdőbe és átöltöztél, aztán félidőben beteszel megint egy frisset, és amikor mész öltözködni, akkor is kicseréled.
2014. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ők még nem voltak ezen a helyen, én viszont többször is. A barátnőmnek csak a fiúkkal nem megy.

Egyébként novemberbe hagytam el végleg a fogamzásgátlót 1,5 év után, és nagyon össze-vissza jön meg.Most épp olyan közepes erősségű, de ki tudja, hogy holnap milyen lesz.A nőgyógyászom szerint ez ilyenkor természetes.Vettem be görcsoldót, azóta nem is fáj a hasam/derekam.

Én úgy gondoltam, hogy mielőtt indulunk beteszek egyet, és mielőtt bemegyek a vízbe cserélek (akkor kb. másfél órát lesz bent), és utána kb. 2-3x még cserélek. :)

2014. márc. 14. 14:28
 4/7 A kérdező kommentje:

"A

barátnőmnek csak a

fiúkkal nem megy."


Ezt kicsit érdekesen fogalmaztam meg. A barátnőm csak a fiúkkal nem szeretne menni.* :)

2014. márc. 14. 14:32
 5/7 anonim válasza:
Nyeh,Debrecen,ott élek!És az élményfürdő is csodálatos!De persze nem ez a kérdés.Hát igazából attól függ mennyire erős a vérzésed,mert mondtad,hogy letetted a fogamzásgátlót.De ha pár óránként cserélsz,akkor szerintem nyugodtan elmehetsz!Mondjuk ha ez egy különleges esemény akkor sajnálnám kihagyni,viszont ha pedig bármikor megismételhető,akkor kihagynám.Ezt gondold át.A kommentedben leírtad a tervedet,szerintem úgy elmehetsz.
2014. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na majd meselj:)
2014. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Végül elmentem, mert nem volt vészes a vérzésem, és nagyon sajnáltam volna kihagyni.

Szerencsére nem volt semmi gond. 3x cseréltem, meg mikor indultunk haza.

Tényleg nagyon jó hely, kár, hogy ilyen ritkán van éjszakai fürdőzés, mert sokkal jobb/olcsóbb, mint nappal :)

2014. márc. 18. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!